یکی از مشکلاتی که این روز ها به یک دغدغه ی اساسی تبدیل شده محیط های کاری کوچک است پرواضح است که میز مدیریتی مناسب برای محیط های کاری کوچک و یا دفتر کاری که در منزل به خود اختصاص داده اید شرایط ویژه ی خود را می طلبد.

پس اگر تمایل به داشتن فضای کاری درخانه دارید باید نکاتی مهم را در نظر داشته باشید. انتخاب محل مناسب اولین و مهم ترین مرحله تصمیم گیری در خصوص ایجاد فضای کار است. به طور مثال گوشه ای از اتاق خوابتان یا قسمتی از نشیمن یا راهرو های کناری خانه تان یا حتی بخشی از آشپزخانه و اتاق غذاخوریتان . بعد از اینکه محل مورد نظرتان را ارزیابی کردید و از محیطی که می خواهید به آن اختصاص دهید اطمینان یافتید؛ باید فهرستی از نیازهای خود در دفتر کار اعم از تجهیزات و مبلمان مورد نیازتان تهیه کنید.
برخی از عناصر معمول و مورد نیاز در دفتر کار عبارتند از:میز کار ، میز کامپیوتر ، صندلی مناسب و استاندارد ، در نظر گرفتن نورپردازی مناسب ، ابزار کار روی میز ، مبلمان با توجه به مقدار فضای اختصاص داده شده و درنظر گرفتن فضاهای ذخیره سازی از قبیل طبقات و قفسه های دیواری و زمینی و فایل ها و کشوها.مهم ترین و اصلی ترین بخش از اتاق کار میز کاری است که در اتاق تعبیه می شود.میز کار یا میز تحریر یا میز کامپیوتر در درجه ی اول باید استاندارد باشد تا وقتی فرد روی صندلی در پشت آن قرار می گیرد احساس راحتی و تسلط در حین کار را داشته باشد.

اگر فضای مورد نظرتان به شما این اجازه را نمی دهد که هم میز تحریر داشته باشید و هم میز کامپیوتر؛می توانید از میز هایی استفاده کنید که هر دو نیاز را برآورده می سازند.

درزیر شما را با چند نمونه میزکوچک و کارآمد که می تواند راه حل مناسبی برای چیدمان فضای کاری شما باشد آشنا می کنیم:

میز مدیریتی DP 590:

میز مدیریتی مدل DP 590 بهترین انتخاب برای محیط های کوچک میباشد.

میز مدیریتی مدل 590یک میز اداری منحصر به فرد با طراحی اصولی و قیمت اقتصادی مناسب برای دکوراسیون اداری و همچنین محیط های کار خانگی که فضای کمی دارند میباشد. طراحی این سری از میز به صورتی است که علاوه بر زیبایی ، استحکام و دوام میز اداری برای استفاده بلند مدت نیز در آن لحاظ شده است. این میز بصورت پیش فرض با ورق نئوپان با روکش ملامینه ، مقاوم در برابر خش تولید می شود و در صورت سفارش و درخواست مشتری می توان از ورق ام دی اف mdf نیز استفاده کرد.

میز مدیریتیمیز مدیریتی

میز مدیریتی KM 1006:

این میز اداری دارای طراحی بسیار منحصر به فرد و شیک میباشد و در میان طرفداران میز مدیریتی به خصوص مصارف خانگی بسیار مشهور و پرطرفدار است و قیمت اقتصادی مناسبی که این میز مدیریتی دارد آن را به یکی از بهترین گزینه ها تبدیل کرده است و همچنین لازم به ذکر است که برای دکوراسیون اداری کوچک  و همچنین مبلمان اداری محیط های کار گروهی و انفرادی و دفتر کار خانگی بسیار مناسب می باشد. طراحی این سری از میز به صورتی است در عین زیبایی و شیک بودن ، استحکام و دوام میز اداری برای استفاده بلند مدت در مبلمان اداری برای این میز درنظر گرفته شده است . این میز بصورت پیش فرض با ورق نئوپان با روکش ملامینه ، مقاوم در برابر خش تولید می شود و در صورت سفارش و درخواست مشتری می توان از ورق ام دی اف mdf نیز استفاده کرد.

میز مدیریتی
میز مدیریتی