نقش فوم رول در صنعت

اگر تا به حال نقش کوچکی در صنعت ایران داشته اید، قطعا می دانید که فوم رول یکی از مهم ترین مواد اولیه برای بسیاری از صنایع است. از صنعت خودروسازی گرفته تا عایق صوتی و گرمایی. اما این موضوع برای پی بردن به ماهیت فوم رول کفایت نمی کند. بنابراین اگر قصد راه اندازی یک کارگاه صنعتی دارید حتما ادامه مقاله را از دست ندهید.

اصول مبلمان اداری و دکوراسیون اداری

در این مطلب اصول و نکاتی در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی  و نحوه میلمان اداری یک شرکت مطابق با متد های روز و بسیار شیک بیان خواهیم کرد. خرید و هماهنگ کردن اجزای دکوراسیون اداری از جمله مبلمان اداری ، صندلی اداری ، میز اداری انواع کمد اداری مناسب برای شرکت ها همیشه دارای اهمیت بوده است.

میز مدیریتی مناسب برای دفتر کار خانگی

یکی از مشکلاتی که این روز ها به یک دغدغه ی اساسی تبدیل شده محیط های کاری کوچک است پرواضح است که میز مدیریتی مناسب برای محیط های کاری کوچک و یا دفتر کاری که در منزل به خود اختصاص داده اید شرایط ویژه ی خود را می طلبد.

قیمت صندلی مدیریتی

قیمت صندلی مدیریتی موجود در بازار بسیار متفاوت ور در طیف گسترده ایی میباشد و اما سوالی که برای هر خریدار صندلی مدیریتی پیش می آید این است که علت این همه اختلاف قیمت در چیست

صندلی دانشجویی مناسب

 استفاده از صندلی آموزشی و صندلی دانشجویی نمناسب  باعث ایجاد اثرات زیانبار در دانش آموزان و دانشجویان در محیط مدرسه و دانشگاه می‌شود، از قبیل: عدم تمرکز ذهنی، ایجاد خستگی، کاهش میزان یادگیری و به وجود آمدن ناراحتی‌های جسمانی

چه چیزی یک صندلی اپن را منحصر به فرد میکند؟

این روزها یکی از مستلزمات دکوراسیون آشپزخانه صندلی اپن(صندلی بلند) میباشد و اینگونه به نظر میرسد که جز جدایی ناپذیری از اشپزخانه های کوچک و بزرگ میباشد و گفتنی است که جلوه خاصی به دکوراسیون منزل میدهد.

عوارض استفاده ناصحیح از صندلی

 در هنگام نشستن روی صندلی و کار کردن با کامپیوتر اگر بدن خود را بیش از حد به جلو خم کنید،  احساس درد در ناحیه گردن و کمر آزارتان خواهد داد

مبلمان مناسب اداری

 مبلمان اداری استاندارد، مبلمانی است که کمترین فشار و تنش را بر بدن تحمیل کند و اگر نواحی اطراف بدن را به 4 ناحیه تقسیم کنیم. 

ویژگی صندلی اداری مناسب

بسیار مهم است بدانید چه صندلی برای نشستن مناسب‌تر است. البته باید تا بدانید نحوه درست نشستن نیز چگونه است

ناب ترین ایده ها در زمینه غرفه سازی(بخش اول)

برندهای گوناگون همواره به دنبال روش هایی هستند تا حضوری منحصر به فرد در نمایشگاه ها داشته باشند چرا که نمایشگاه ها فرصتی مناسب برای جذب مشتری و نشان دادن کسب و کارشان به سیل عظیمی از مخاطبان میباشد و از این طریق میتوانند کسب و کار خود را در زمینه داخلی و بین المللی ارتقا دهند.

صندلی کامپیوتر مناسب و نحوه استفاده درست

امروزه همه ما در طول ساعات کار اداری ، پشت میز اداری و روی صندلی اداری نشسته ایم که اغلب نه به وضعیت قرار گرفتن این مبلمان اداری توجه داریم ونه به نحوه ی استفاده خودمان از این مبلمان اداری. اما وقتی که کارمان تمام می شود،

انوع صندلی و صندلی اداری

صندلی یا سندلی از مهمترین اسباب و اثاث منزل و ادرات می باشد و یکی از اصلی ترین عناصر دکوراسیون منزل و دکوراسیون اداری . مبلمان اداری می باشد است و برای نشستن از صندلی استفاده می شود. صندلی در ساده ترین حالت از نشیمن و پشتی و چهارپایه و گاهی از دو دسته تشکیل شده است.